2.D a 2.C na Festivalu vědy
Festival pokračuje i on-line na www.vedafest.cz, rozhodně se podívejte!
I studenti letošních sext se dočkali svého sportovního kurzu. Ten se uskutečnil v termínu od 31. srpna do 3. září letošního školního roku.
Při republikovém finále, které se konalo 3. června, se sešli 4 nejlepší žáci z různých škol, aby debatovali, vyjadřovali svá stanoviska k velmi aktuálnímu tématu, a to k otázce povinného očkování proti coronaviru.
Vážení uchazeči o studium na Gymnáziu Na Pražačce. Na dnešní den jsme měli naplánovaný klasický den otevřených dveří. Ze známých důvodů Vám však musíme naší školu představit pouze na dálku. Věřím, že v tomto krátkém videu se dozvíte vše důležité.